Potřebujete poradit?

792 320 470 | obchod@viktorjezek.cz | Chat on WhatsApp

tianDe Vatové tyčinky z bambusu 100 ks

60,00 
Zobrazit historii cen

Vatové tyčinky TianDe se vyznačují 100% rozložitelnými materiály, konkrétně bambusem a bavlnou. Tato ekologická volba nejen dodává produktům zdravou ekologii, ale také chrání přírodu a lesy. Vatové tyčinky jsou užitečným a ekologickým doplňkem pro kosmetickou taštičku, lékárničku a koupelnu.

Skladem u dodavatele (doba dodání: 2 – 4 dny)

Může být u vás již 25. 7. 2024

Možnosti dopravy
SKU: 90168

Popis

Ekologický doplněk

Zdravá ekologie a vysoká kvalita pro vás nejsou jen fráze? Korporace hodnotí prospěšnost svých produktů do detailu, dokonce i při výrobě vatových tyčinek.

Vatové tyčinky od korporace jsou 100% rozložitelné, jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů, a tak nezatěžují životní prostředí. Jen bavlna a bambus. Jsou nezbytným doplňkem do kosmetické kabelky, lékárničky i na poličku v koupelně.

  1. Na hygienické procedury.
  2. Na úpravu make-upu.
  3. Pro nanášení léčivých přípravků.

Starejme se o ekologii a naši budoucnost společně!

Aktivní složky: 

Bambus

Bambus je 100% biologicky rozložitelný a neznečišťuje životní prostředí. Jedná se o obnovitelný zdroj. Bambus roste velmi rychle, potřebuje málo vody a nepotřebuje žádná hnojiva. Výběrem bambusu přispíváte k omezení nadužívání dřeva a tím i odlesňování.

 

Bavlna

Rostlinná vlákna, která pokrývají semena bavlníku. Bavlna je hygienický ekologický materiál, který výborně absorbuje vlhkost.

Nejsou k dispozici žádné recenze produktů.